Urbana galerija

Oglas

3D modeler / 3D animator

O poslodavcu: URBANA GALERIJA vodeća je hrvatska tvrtka za 3D promociju, utemeljena 2008. godine. Svojim klijentima pruža inovativna rješenja prezentiranja i promocija proizvoda i usluga s najnovijim audio vizualnim tehnologijama. Licencirani smo za poslovanje u 17 zemalja a u Azerbajdžanu i Saudijskoj Arabiji zastupljeni smo sa sestrinskim tvrtkama.
Zbog povećanja obima posla u potrazi smo za pojačanjem našeg produkcijskog tima. Pravi kandidat je osoba koja je spremna izraditi najzahtjevnije 3D produkcije, u stanju je brzo se upoznati sa novim medijima za promociju, zna slušati i razumjeti želje klijenta te je kreativna u rješavanju problema.

Opis posla: 3D modeliranje i animacija
Obavezno obavljanje ulaznog zadatka definiranog od trenutka zaprimanja prijave

Uvjeti:
Potrebna stručna sprema: SSS, VŠS, VSS,
Vrsta zaposlenja: Na određeno, stalno, honorarno, student servis
Potrebne godine iskustva: 1 godina
Potrebno znanje jezika: Engleski jezik
Vozačka dozvola: Poželjno no ne i neophodno
Poznavanje rada na računalu:
- odlično poznavanje nekog 3D programa (3DS Max, Maya, Cinema 4D, Blender...)
- poznavanje Adobe aplikacija (After Effects, Photoshop, Illustrator)
Ostali uvjeti:
- znanje i iskustvo u 3D modeliranju i animaciji je osnovni uvjet za aplikaciju na ovaj oglas. Obavezno prilikom aplikacije pošaljite nekoliko svojih dosadašnjih radova
- kreativnost, vizija i originalnost
- pedantnost
- komunikativnost
- visoki estetski kriteriji
- motiviranost, sposobnost za timski i samostalni rad
- poštivanje zadanih rokova
- dobro podnošenja rada u stresnim situacijama
- mogućnost kratkotrajnih putovanja u inozemstvo
- želja za učenjem i napredovanjem

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: SSS
Iskustvo: 1+ godina
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: 3D modeling alati, Adobe Suite alati

Kontakt podaci

Kontakt osoba:  Marijana Mišurac
Kontakt e-mail adresa: posao@urbana-galerija.hr
Kontakt telefon: 091 44 55 307
Web stranice tvrtke:  www.urbana-galerija.hr
Rok prijave: 15.9.2013.
Početak rada: 22.9.2013.