Purpuranet

Oglas

Dizajner Digitalnih Medija UI/UX

Purpura Net d.o.o. traži Dizajnera Digitalnih Medija (m/ž) za rad na našim digitalnim projektima. Očekuje te rad u kreativnoj sredini mlade agencije za digitalni marketing na online projektima jednih od najvećih svjetskih i regionalnih brandova.

Opis radnog mjesta:
- osmišljavanje i dizajn sučelja interaktivnih digitalnih projekata: web stranica, mobilnih aplikacija, aplikacija na društvenim mrežama
- dizajn i izrada web bannera
- dizajn svih popratnih grafičkih elemenata: logotipova, ilustracija, ikona

Poznavanje rada u Adobe alatima je obavezno: Photoshop, Illustrator.
Od tebe očekujemo kreativnost i praćenje najnovijih trendova u digitalnom dizajnu i tehnologijama: flat, responsive, touch…

Poželjna znanja (nije uvjet):
- HTML / CSS
- Adobe After Effects
- 3D alati

Vrsta zaposlenja: vanjski suradnik

Podaci zaposlenika

Iskustvo: 1+ godina
Računalna znanja: Photoshop i sl., Adobe Ilustrator

Kontakt podaci

Uz prijavu obavezno priložiti PORTFOLIO radova.
Prijave slati na info@purpuranet.hr uz naznaku “Dizajner Digitalnih Medija”