Alfabit

Oglas

FrontEnd Developer

Alfabit d.o.o. iz Zagreba traži FrontEnd developera (m/ž). Posao uključuje rad na razvoju i održavanju web aplikacija.

Opis radnog mjesta:
- radno mjesto je ured u Tehnološkom parku, Golikova 63, Zagreb
- redovno radno vrijeme je 8 sati (09-17 h)

Potrebna znanja i vještine:
- iskustvo na poslovima razvoja web aplikacija (poželjno priložiti dokaz, reference)
- izvrsno poznavanje HTML, Javascript (jQuery), CSS
- poznavanje Photoshop-a
- prednost poznavanje PHP, MySql, iskustvo u korištenju MVC frameworka i SCM-a (GIT ili Mercurial)
- kreativnost i samoinicijativnost u rješavanju problema i postavljenih zadataka

Pogodnosti koje nudimo:
- ugodna i dinamična radna atmosfera
- rad u malom i kreativnom timu
- rad na inovativnim i dinamičnim projektima
- sigurna i motivirajuća primanja uz mogućnost daljnjeg napredovanja

Podaci zaposlenika

Računalna znanja: Photoshop i sl., HTML, Javascript, CSS

Vaše cijenjene prijave sa životopisom i referencama očekujemo na email: info(at)alfabit.hr Rok prijave 13.05.2013.