Srce

Oglas

Informatičar - specijalist za multimedijalne sadržaje

Sveučilišni računski centar Srce, najstarija infrastrukturna ustanova akademske i istraživačke zajednice u području primjene informacijskih i komunikacijskih tehnologija, ima otvoren natječaj za popunjavanje radnog mjesta

Informatičar – specijalist za multimedijalne sadržaje  (m/ž)
1 izvršitelj na neodređeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci

Opis posla:
• izrada obrazovnih i drugih multimedijalnih sadržaja (video i audio)
• izrada interaktivnih simulacija
• izrada aplikacija u Flashu i sličnim programskim okruženjima
• prijelom i obrada materijala za tisak

Uvjeti koje kandidati moraju ispunjavati:
VSS, diplomski studij na Grafičkom fakultetu (ili neki drugi tehnički studij sličnog usmjerenja)
minimalno 2 godine formalnog radnog staža
engleski jezik
dobro poznavanje programiranja u Flashu (ActionScript)
poznavanje rada s programima poput Adobe Flasha, Adobe Premiere i sličnim
poželjno je poznavanje rada s programom Captivate
dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti
sklonost timskom radu

Pogodnosti koje nudimo:

rad u sveučilišnom i istraživačkom okruženju na zanimljivim i inovativnim projektima
stalno usavršavanje u području IT

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/2008) na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Vrsta posla: neodređeno

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VSS
Iskustvo: 2+ godine
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: Adobe Flash

Svi zainteresirani mogu svoje ponude sa životopisom poslati  do 24.01.2013. na adresu posao@srce.hr