Oglas

Junior frontend developer-ica

Opis posla:
Razvoj web portala i aplikacija pri čemu se koristi HTML5, CSS3, JavaScript, ActionScript, Photoshop, a od razine znanja nam je važnija želja za učenjem i pristup radu.
Ako morate googlati da bi saznali što znači riječ „responsive“ ovo nije oglas za vas.

Što očekujemo?:
izrada i provedba UI/UX standarda
izrada i optimizacija grafičkih predložaka u HTML/CSS tehnologiji,
razvoj/nadogradnja funkcionalnosti u JavaScriptu
iskustvo rada u timu

Što nudimo?:
Rad na raznovrsnim i zanimljivim projektima: 24sata.hr, vecernji.hr, poslovni.hr, zdravakrava.hr, budi.in, gastro.hr, klokanica.hr...

Ono što dobivate je stalno zaposlenje nakon probnog roka, ugodna radna atmosfera, profesionalni razvoj i napredovanje uz dinamične i raznovrsne poslove. Nudimo i brojne pogodnosti za zaposlenike.

Vrsta posla: Neodređeno (probni rok)

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: SSS
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: Photoshop i sl., HTML, Javascript, CSS, Actionscript

Preduvjet za poziv na razgovor su CV i primjeri radova koje treba poslati kao link (Dropbox, Jumbomail, Google Drive...)na kandidati@24dev.net