Oglas

PHP developer

Trikoder d.o.o. iz Zagreba traži djelatnika za radno mjesto PHP developer (m/ž). Posao uključuje rad na održavanju postojećih projekata i razvoju novih sustava različitih stupnjeva složenosti.

PHP developer (m/ž)

Opis radnog mjesta:
- razvoj i održavanje LAMP baziranih sustava (linux/apache/mysql/php)
- rad u timu ili samostalno

Potrebna znanja i vještine:
- minimalno 1-2 godine iskustva na sličnim poslovima
- izvrsno poznavanje objektno orijentiranog php-a
- dobro poznavanje objektno orijentiranog programiranja
- dobro poznavanje mysql-a
- aktivno znanje engleskog jezika
- osnovno poznavanje principa optimizacije web sustava

Pogodnosti koje nudimo:
- ugodna i fleksibilna radna okolina
- rad na velikim i zanimljivim projektima
- motivirajuća primanja uz mogućnost napredovanja

Lokacija rada: Zagreb

Podaci zaposlenika

Iskustvo: 1+ godina
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: baze podataka i SQL, PHP, OOP

Kontakt podaci

Vaše cijenjene prijave očekujemo do 07.05.2013. na posao@trikoder.net