Incendo information technology

Oglas

Projektant/programer posl. aplikacija

Naša misija je pomoći tvrtkama premostiti jaz između tehnologije i rješenja.
Koristeći najnovije tehnologije, klijentima u bankarskoj industriji pružamo sigurna, jednostavna i kvalitetna aplikativna rješenja kroz najbolji omjer uloženog i dobivenog.

Zbog proširenja poslovanja tražimo dinamične, samostalne i motivirane osobe zainteresirane za rad u tvrtki
gdje se kreativnost i izvrsnost potiču i nagrađuju.

Natječaj je raspisan za radno mjesto (više djelatnika):
Projektant/programer poslovnih aplikacija (m/ž)

Opis posla:
- razvoj poslovnih aplikacija u .NET/MS SQL razvojnoj okolini za domaće i strane klijente

Uvjeti:
- izvrsnost i samostalnost u programiranju u C#/.NET/MS SQL okruženju
- sklonost timskom radu, učenju i stručnom usavršavanju
- aktivno znanje engleskog jezika
- VSS tehničkog smjera
- poželjni MS certifikati

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VSS
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: baze podataka i SQL, MS.NET, C#

Ukoliko ispunjavate tražene uvjete, pozivamo Vas da nam životopis pošaljete najkasnije do 11.05.2013. na posao@incendo.hr