Mips

Oglas

Senior Java developer

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO: SENIOR JAVA DEVELOPER

MIPS d.o.o. je hrvatska softverska tvrtka specijalizirana za razvoj poslovnih aplikacija namijenjenih srednjim i velikim poslovnim sustavima. Dio je grupacije Alfatec Group. MIPS provodi potpuni inženjering informacijskog sustava poduzeća, od snimke stanja, izrade analize i predstudije, izrade idejnog i funkcionalnog projekta do implementacije informacijskog sustava i izrade uputstava korisniku.

Opis posla
Senior JAVA developer je zadužen za dizajn, razvoj, uvođenje i održavanje složenijih softverskih aplikacija i rješenja namijenjenih velikim poslovnim sustavima baziranim na JavaEE tehnologijama.

Područja odgovornosti:
- dizajn, razvoj i prilagodba SW aplikacija u skladu s definiranim korisničkim zahtjevima
- testiranje funkcionalnosti aplikacija
- pisanje tehničke dokumentacije upućene korisniku ili voditelju projekta
- praćenje i učenje novih tehnologija i proizvoda na području razvoja SW

Uvjeti:
- iskustvo u projektiranju informacijskih sustava (prednost poslovne aplikacije)
- poznavanje JavaEE 6 platforme i JMS tehnologija
- poznavanje Web Servisa i drugih tehnologija za povezivanje sustava
- dobro poznavanje relacijskih baza podataka
- VŠS/VSS (m/ž) tehničkog usmjerenja
- napredno poznavanje engleskog jezika

Prednosti:
- iskustvo u projektiranju sustava baziranih na JavaEE 6 i/ili Spring platformi (EJB3.1, JMS, Hibernate)
- iskustvo u radu/projektiranju sa nekim od JMS/MQ proizvoda (poželjno ActiveMQ i Camel)
- iskustvo u radu/projektiranju baziranih na OSGi arhitekturi (poželjno Apache Karaf)
- sklonost učenju i prilagodba radu s više programskih jezika

Što nudimo
- rad u dinamičnom i ugodnom okruženju/timu
- profesionalni razvoj i napredovanje kroz sudjelovanje u razvoju velikih poslovnih aplikacija
- stalna razmjena stručnih znanja i iskustava
- profesionalna edukacija
- stimulativna primanja
- stalni radni odnos

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VŠS
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: relacijske baze podataka, Java EE

Svoju zamolbu i životopis pošaljite najkasnije do 24.06.2013. na vedran.vetma@mips.com.hr. Uz životopis navedite i konkretne informacije o 3 najvažnija programerska/projektantska projekta na kojima ste sudjelovali u obliku kratkog opisa projekta, vaše uloge, tehnologije koje ste koristili i trajanje projekta.