Acceleratio

Oglas

Senior .NET developer

U Acceleratiju razvijamo softverske proizvode koje prodajemo putem Interneta. Naša rješenja poput softvera za nadzor terminal servera i toolkita za dokumentiranje i administriranje Microsoft SharePoint sustava namijenjena su IT profesionalcima.

S obzirom da većinu naših kupaca čine inozemne kompanije i organizacije, moguće je kako do sada niste čuli za nas. Da smo na pravom putu, pokazuje lista korisnika s više od 1000 tvrtki iz cijelog svijeta, a posebno volimo istaknuti AMD, Cisco, DELL, Ericsson, Intel, Lego, Microsoft, SAP, Vodaphone i UN.

Zvuči malo previrtualno? Iako se kompletna komunikacija s klijentima odvija elektroničkim putem, organizacija posla jednaka je kao i u svim drugim tvrtkama. Svi zaposlenici rade u našem zagrebačkom uredu u kojem se kontinuirano trudimo omogućiti najbolje uvjete za rad. Trenutno nas je 14 stalno zaposlenih s tendencijom rasta.

Više o nama saznajte na www.acceleratio.net

Opis posla
Već imate prethodno znanje i iskustvo s .NET programiranjem. Ako ste Windows programer onda ste razvijali kompleksne multithreading aplikacije, a ako ste Web programer susreli ste se s MVC-om. Nekoliko primjera rješenja koje ste razvijali bit će iznimno važan element Vaše prijave.

Iako od senior developera očekujemo i znanje i iskustvo, postoje mnoge specifičnosti naših rješenja te će Vam ostali članovi tima biti na raspolaganju za “uvođenje u posao”. Zadatak će Vam biti razvoj složenijih programskih modula (Windows i Web) prema zadanoj specifikaciji, projektiranje i izvedba novih arhitektura, proučavanje i implementacija novih tehnologija.

Od senior developera očekujemo ne samo profesionalni odnos prema zadacima, već i proaktivnost - nove načine rješavanja problema i prijedloge za inovacije koje možemo uvesti u razvojni proces.

Uvjeti
poznavanje i prethodno iskustvo u radu sa Microsoft .NET Frameworkom (Windows i Web)
poznavanje i prethodno iskustvo u radu sa Microsoft SQL Serverom
poznavanje suvremenih web tehnologija i načina razvoja
sposobnost rada u projektnom timu, kvalitetne izvedbe projektnih zadataka u zadanim rokovima
aktivno znanje engleskog jezika (napredno)
diploma tehničkog fakulteta FER, FESB ili srodan fakultet
posebno ćemo cijeniti sve Vaše (open source) projekte
poznavanje SharePointa je plus, ali nije uvjet
minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima

Što nudimo
rad u mladoj i veseloj ekipi profesionalaca iz različitih područja
kontinuiranu edukaciju u tvrtki, posjete domaćim i stranim konferencijama, polaganje stručnih ispita
fleksibilno radno vrijeme, 8 sati (prekovremeno i vikendima se ne radi)
mogućnost napredovanja u skladu s rezultatima
super moćno računalo
dva monitora
fensi-šmensi stolicu iz Francuske
team buildinge
primanja prema Vašem iskustvu i znanju
bonus šemu

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VSS
Iskustvo: 2+ godine
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: baze podataka i SQL, MS.NET

Rok prijave: molimo da svoje životopise i molbe pošaljete do (15.10.2013).
Prijave preko stranice: https://acceleratio.recruiterbox.com/jobs/24608/