Oglas

Senior web developer-ica

(Django framework)

Opis posla:
Razvoj web portala i aplikacija pri čemu se koristi Django framework, a osim server side programiranja potrebno je dobro poznavanje frontend developmenta (HTML, CSS, JavaScript), te iskustvo u izradi složenih web stranica s naglaskom na perfomanse (veliki broj posjetitelja)

Što očekujemo?:
napredno poznavanje rada s Django frameworkom
napredno poznavanje programskog jezika Python
dobro poznavanje frontend web tehnologija (HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Highcharts)
dobro poznavanje relacijskog modela podataka
dobro snalaženje na Linux platformi
navika korištenja source control alata (Git)
brzo snalaženje u tuđem kodu i mogućnost prilagodbe definiranim standardima
iskustvo rada u timu
napredno poznavanje osnovnih koncepata weba i njihove primjene
iskustvo u radu na razvoju skalabilnih web stranica

Što nudimo?:
Rad na raznovrsnim i zanimljivim projektima: 24sata.hr, vecernji.hr, poslovni.hr, zdravakrava.hr, budi.in, gastro.hr, klokanica.hr...

Ono što dobivate je stalno zaposlenje nakon probnog roka, ugodna radna atmosfera, profesionalni razvoj i napredovanje uz dinamične i raznovrsne poslove. Nudimo i brojne pogodnosti za zaposlenike.

Vrsta posla: Neodređeno (probni rok)

Vrsta posla: neodređeno
Lokacija rada: Zagreb

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: SSS
Računalna znanja: HTML, Javascript, Python, CSS, Django

Kontakt podaci

Preduvjet za poziv na razgovor je rješavanje jednostavnog zadatka u Djangu.
Zadatak se nalazi ovdje:
Rješenje zadatka i CV poslati najkasnije do 31.07.2013. na kandidati@24dev.net