FarShore Partners

Oglas

Softver arhitekt

FSP Softver je tvrtka koja gradi tim softver arhitekata. U partnerstvu smo sa velikom tvrtkom iz SAD-a http://farshore.com/ koja odrađuje raznovrsne projekte za velike Fortune 500 tvrtke, za srednje i one manje. Sve to donosi priličan broj projekata i sustava koje treba razviti, izgraditi i koji traže arhitekturu, stoga smo odlučili otvoriti još jedno radno mjesto:

Softver arhitekt (m/ž)

Opis posla
Radimo na arhitekturi web, mobilnih i desktop aplikacija. Posao se sastoji od:
- razgovori s razvojnim timom kojima ćete biti oslonac i kojima ćete pomagati u razvoju svojim savjetima i idejama
- razgovori i ponekad radionice s klijentima, klijenti su uglavnom iz SAD-a, tako da se sastanci odvijaju preko Skype-a
- savjetovanje klijenata o tehnologiji i funkcionalnostima koje bi unaprijedile njihovu inicijalnu ideju

Mnogi projekti se odrađuju za tvrtke i startupe iz Silicon Valley-a, tako da se može steći odlično iskustvo i poznanstva sa ljudima i idejama iz jednog od softverski najrazvijenijih dijelova svijeta.

Uvjeti
Tražimo samostalnu, odgovornu, motiviranu i ustrajnu osobu koja će voditi projekte „from the scratch“ i koja je sposobna komunicirati na engleskom jeziku.
Iskustvo rada u razvoju je neophodno pošto vas ova pozicija postavlja na mjesto voditelja razvoja i upravljanja operativnim zadacima u razvoju. Potrebno je moći jasno iskomunicirati ideje i odluke klijentima bez tehničkih znanja.
Ukoliko ste developer koji misli da može više, ali na trenutnom radnom mjestu ne može napredovati dalje zbog ustroja trvtke, project manager koji traži nove izazove i iskustva u internacionalnom timu, softver arhitekt koji traži zanimljivije projekte, javite se, pošaljite CV.

Tehnologije koje koristimo i platforme na kojima razvijamo:
CakePHP, Ruby on Rails, Flex, Flash, jQuery, XHTML/CSS, Linux Instance Management, MySQL, SVN, CMS Systems (Drupal, Magento, Wordpress, …), Photoshop, iOS, Android, PC, Mac.

Vrsta posla: neodređeno

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VSS
Iskustvo: 2+ godine
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: Napredno znanje rada na računalu

Ukoliko ste developer koji misli da može više, ali na trenutnom radnom mjestu ne može napredovati dalje zbog ustroja trvtke, project manager koji traži nove izazove i iskustva u internacionalnom timu, softver arhitekt koji traži zanimljivije projekte, javite se, pošaljite CV na adresu: danijel@farshore.com Rok prijave 24.01.2013.