Oglas

Web dizajner

Revolucija je kreativni studio osnovan 2003. s posebnim fokusom na dizajn interakcija i napredna programerska rješenja za različite digitalne platforme. Posebnu pažnju pridajemo stvaranju kvalitetnog user centered dizajna i user experience-a. Trenutno je Revoluciji zaposleno 11 osoba i nekoliko stalnih vanjskih suradnika. Radimo za hrvatske i inozemne klijente. Neki od njih su Zagrebačka Pivovara, Nike Hrvatska, Iskon, ZBI, Volvo Car Corporation, Timetech Ventures, HelloZiggy, Cybercom, itd. Kad jednom uhvatimo vremena (yeah, right), sve nove projekte ćemo prikazati na našoj novoj web stranici koja samo što nije…No baš radi toga tražimo nove snage za Revoluciju. Do tada, neke od novijih projekata možete vidjeti na našoj Facebook stranici: www.facebook.com/Revolucija.

OPIS POSLA
- razvoj koncepata, prototipa i finalnih prijedloga dizajna različitih digitalnih projekata (internet stranice, mobilne i facebook aplikacije, online igre)
- izrada i osmišljavanje koncepata (Wireframes – UX, UI i IA)
- rad na više projekata istovremeno
- doprinos idejama i pozitivnim stavom u rješavanju kreativnih i tehničkih problema
- izrada varijacija dizajna potrebnih za uvažavanje želja i prijedloga klijenta kao i internog tima koji radi na razvoju projekta
- razrada dizajna projekta po već postavljenim vizualnim smjernicama

UVJETI:
- iskustvo rada na web projektima i razumijevanje mogućnosti HTML-a i CSS-a (nije potrebno znanje programiranja, ako ga imate to je bonus)
- komunikativnost, spremnost na timski rad i sklonost suradnji
- aktivno praćenje razvoja tehnologije i mogućnosti primjene, informiranost
- strast prema dizajnu i digitalnim medijima te soko okolovo za detalje
- suradnja s razvojnim timom tijekom izrade projekta osiguravajući pritom da se odobreni dizajn i funkcionalnosti implementiraju do kraja
- jasno razumijevanje arhitekture informacija
- odlično snalaženje u Adobe programima (Photoshop, inDesign, Illustrator…)
- odlično poznavanje osnova grafičkog i web dizajna (tipografija, grid, boje, pikseli)
- motiviranost i rad unutar zadanih rokova
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

VAŽNO!
Prijave bez portfolia nećemo uzeti u obzir. Portfolio može biti vaš web ili pdf s izborom radova. Ako u portfoliu imate veliki broj radova naglasite 5 relevantnih projekata i kratko ih opišite, kao i svoju ulogu ako se radi o kompleksnijim on-line projektima gdje ste radili u sklopu većeg autorskog tima. Iskustvo i edukacija jesu bitni ali nisu presudni; talent, znanje i želja za radom jesu. Ono što je posebno bitno je način na koji predstavljate sebe i svoj rad. Ako imate samo studentske radove koji nisu završili u produkciji slobodno se prijavite. To što još niste službeno radili ne znači da ne radite dobro.

ŠTO NUDIMO?
- ugodna radna atmosfera, zanimljivi projekti
- edukacija
- redovna plaća (plaća ovisi o znanju, iskustvu i kvaliteti)
- radno vrijeme je 8 sati dnevno, zna biti strke oko rokova, a vikendom ne radimo osim u izvanrednim situacijama kojih je vrlo malo i takav angažman se dodatno honorira

Lokacija rada: Zagreb

Podaci zaposlenika

Strani jezici: engleski
Računalna znanja: Photoshop i sl., HTML, CSS, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign

Kontakt podaci

Zainteresirani prijave trebaju poslati do 3. ožujka na e-mail: zivjela@revolucija.hr uz subject “[DIZAJNER/ICA] Ime Prezime”.