MIT Software

Oglas

Konzultant za poslovne sustave (stručno usavršavanje)

Ako ispunjavate uvjete propisane od HZZ-a za Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa i imate motivaciju da se bavite poslovnim programskim sustavima, tada je naš sustav edukacije koji uključuje i sudjelovanje na projektima uvođenja poslovnih sustava kod korisnika odlična priprema za ovu vrstu poslova.

Program stručnog usavršavanja traje 12 mjeseci i podijeljen je ne četiri cjeline gdje se kroz rad s mentorom upoznajete s načinom rada poslovnih sustava te procedurama kod projekata implementacije poslovnih sustava kod novih korisnika (snimka stanja, gap analiza, specifikacija izmjena za razvojni tim, prihvat i testiranje izmjena, obuka korisnika itd..).

Svi dosadašnji polaznici ovakvog programa stručnog usavršavanja su po završetku jednogodišnjeg programa zaposleni u stalni radni odnos.

Opis poslova
- rad u implementacijskom timu kod uvođenja poslovnog sustava kod novih korisnika te kasnija podrška korisnicima
- testiranje i dokumentiranje novih funkcionalnosti programa

Uvjeti
- VŠS/VSS ekonomskog smjera (poželjni smjerovi: Računovodstvo ili Poslovna informatika)
- poznavanje MS Office alata
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- sklonost timskom radu

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VŠS
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: MS Excel, MS Powerpoint, MS Word

Zainteresirani kandidati prijavu i CV mogu poslati na natjecaj@mit-software.hr Oglas će na rep.hr-u biti aktivan do 6.6.2019. godine.