Oglas

Android developer

Alfabit d.o.o. iz Zagreba traži Android developera (m/ž). Posao uključuje rad na razvoju i održavanju Android mobilnih aplikacija.

Opis radnog mjesta:
- veliki stol, udobna stolica, računalo na stolu, kava, sokovi i voda na par koraka udaljenosti
- unutar iste prostorije nalazi se još par mladih i veselih programera
- posao obuhvaća razvoj i održavanje Android mobilnih aplikacija i redovitu komunikaciju sa ostalim članovima tima koji su prilično kreativni i vole takve suradnike

Potrebna znanja i vještine:
- iskustvo na poslovima razvoja Android mobilnih aplikacija (poželjno priložiti dokaz, reference)
- izvrsno poznavanje Android platforme
- poznavanje PHP, HTML i MySql velika prednost
- aktivno korištenje engleskog jezika
- kreativnost i samoinicijativnost u rješavanju problema i postavljenih zadataka

Pogodnosti koje nudimo:
- ugodna i dinamična radna atmosfera
- rad u relativno malom i kreativnom timu
- rad na inovativnim i dinačnim projektima
- sigurna i motivirajuća primanja uz mogućnost napredovanja

Lokacija rada: Zagreb

Podaci zaposlenika

Strani jezici: engleski
Računalna znanja: baze podataka i SQL, PHP, HTML, Android

Kontakt podaci

Vaše cijenjene prijave sa životopisom i referencama očekujemo do 28.02.2013. na email: info(at)alfabit.hr.