Oglas

Java programer

Zbog širenja poslovanja tražimo više djelatnika za radno mjesto:

(s radnim iskustvom ili pripravnici)

Opis posla:
rad u timu za razvoj J2EE aplikacija (dizajn, razvoj i test)

Vestigo je softverska kuća specijalizirana za proizvodnju financijskog, bankarskog i kartičnog softvera. Uspješno poslujemo od 2000. godine i do danas smo:
- uspješno realizirali kapitalne projekte za najveće hrvatske banke i tvrtke
- uspješno realizirali velike projekte u inozemstvu (Italija, Slovenija, Velika Britanija, Irska)
- ostvarili organizacijsku klimu s ugodnom radnom atmosferom
- uveli standarde u razvoju softvera i educiranju

Uvjeti:
- Programerska znanja
- zaposlenik pokazuje samostalnost i samoinicijativu u izvršavanju zadataka
- zaposlenik je spreman učiti i profesionalno se usavršavati
- zaposlenik spreman na timski rad

Prednosti (naglasiti pri slanju CV-a):
1.Poznavanje Java programskog jezika
2.Praktično iskustvo u programiranju (ne samo u Javi) na konkretnim projektima komercijalnim, za vrijeme edukacije ili hobistički
3.Poznavanje SQL-a i funkcioniranja relacijskih baza podataka
4.Poznavanje alata za razvoj aplikacija (Eclipse, IBM RAD, ostali IBM Rational alati)
5.Poznavanje bankarskog ili kartičnog poslovanja
6.Poznavanje WebSphere Application Servera ili nekog drugog middlewarea (JBoss, Tomcat, IBM MQ, Oracle Weblogic itd)

Što nudimo:
- rad u izazovnom i dinamičnom okruženju mladih stručnjaka
- strukturiranu edukaciju na temu naprednog Java programiranja
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja, te polaganja certifikata
- učenje stranih jezika
- uporaba vrhunskih i najnovijih tehnologija u svakodnevnom radu
- razvijanje osobnih vještina i znanja na području IT bankarstva

Podaci zaposlenika

Računalna znanja: Java

Kontakt podaci