Helix

Oglas

Junior Software Developer

Helix je inovativna IT tvrtka koja isporučuje kvalitetna rješenja za financijski sektor, bankarstvo, zdravstvo te integraciju sustava po posebnim potrebama korisnika. Imamo iskustvo preko 20 godina poslovanja u području projektiranja informacijskih sustava.

Junior Software Developer (m/ž)

Opis posla

Radimo poslovne web aplikacije za financijski sektor. Za back-end koristimo Grails framework, a za front-end ExtJS. Od kandidata očekujemo sudjelovanje u razvoju svih dijelova aplikacije; modeliranje baze podataka, modeliranje i arhitektura funkcionalnosti servera i klijenta, testiranje, te održavanje. Dosta se oslanjamo na interno razvijeni framework.

Dio tehnologija koje koristimo:
– programski jezici: Groovy, Javascript, Sql, Scala
– biblioteke: ExtJS, Grails, Springframework, Hibernate, Spockframework, Siesta, Jasperreports
– alati: Gradle, Mercurial (Hg)
– OS: Linux , Open source alati
– eksperimentiramo s: React Native, Expo, Clojure, ClojureScript

Posebnu prednost imaju kandidati koji riješe zagonetku na našoj web stranici.

Uvjeti
Tražimo više kandidata za radno mjesto junior software developera.

Od junior kandidata očekujemo znanje osnova programiranja, motiviranost i spremnost na učenje i napredovanje.

Posebnu prednost imaju kandidati koji riješe postavljenu zagonetku .

Što nudimo
Djelatnicima s iskustvom Helix nudi:

- rad s modernim tehnologijama
- ugodnu radnu atmosferu
- kompetitivnu plaću u skladu sa vještinama

Plaća za juniora s predznanjem kreće od 7.000 kn neto, ako postoje vještine i motivacija, može biti veća.

Kontakt podaci

Ako ste zainteresirani, pošaljite nam CV na posao@helix.hr
Predviđeno trajanje oglasa na portalu je do 24.10.2019. godine.