Oglas

Oracle/Java softverski inženjer

Opis posla
Projektiranje, dizajn, izrada te uvođenje u rad aplikativnog software-a korištenjem Oracle tehnologije.

Što očekujemo
- VŠS/VSS (FER, PMF, FESB, FOI)
- poznavanje relacijskih baza podataka, SQL-a i PL/SQL-a
- odlično poznavanje Oracle tehnologije i Oracle alata (Designer 6i /9i/10g, Developer 6i/9i/10g, iDS10g/11g)
- dobro poznavanje objektno orijentiranog programiranja
- iskustvo u radu s java programskim jezikom
- minimalno dvogodišnje praktično iskustvo na projektima razvijanim korištenjem Oracle tehnologije
- poznavanje poslovnih procesa iz nekog od područja kojima se bavi IN2
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Za otvorenu poziciju se mogu javiti i pripravnici ili studenti koji su pri kraju studija. Od tih kandidata očekujemo iznadprosječne rezultate tijekom studija i prosjek ocjena studija minimalno 4.0.

Kandidat mora pokazivati konceptualno razmišljanje, sposobnost rješavanja kompleksnih problema, samostalno obavljanje poslova, sklonost timskom radu i prilagodljivost.

Što nudimo
IN2 je prepoznat niz godina kao vrlo poželjan poslodavac te posloprimac može očekivati nastavak napredovanja u karijeri u visoko-kompetetivnom i poticajnom okruženju kao što je IN2 grupa.

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VŠS
Iskustvo: 2+ godine
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: baze podataka i SQL, Java, OOP, Oracle designer, relacijske baze podataka

Prijave za posao idu isključivo putem aplikacije na web stranici http://posao.in2.hr na kojoj je prije prijave nužno otvoriti profil. Rok prijave nije definiran, već ovisi o brzini javljanja zainteresiranih kandidata. Ukoliko je u aplikaciji istaknut navedeni posao, znači da su prijave još moguće. (Očekivano trajanje oglasa je do 31.05.2013.)