Oglas

Screen designer

Opis radnog mjesta
Ako dođete u Infinum raditi kao dizajner glavni dio vašeg posla će biti dizajniranje web i mobilnih aplikacija.

Glavne stvari koje očekujemo od dizajnera su:
- kreativnost - najvažnija stvar kod dizajnera
- razumijevanje digitalnog medija
- korištenje alata iz Adobe programskog paketa: najbitniji su Photoshop i Fireworks, ali i znanje ostalih ne škodi
- timski rad

Otkad je Darko Š. došao, sav dizajn radimo isključivo u Fireworksu. U međuvremenu, Adobe je ukinuo podršku za Fireworks (što je također proglašeno kao Dan tuge i čemera u Infinum design teamu), ali još uvijek radimo s njim.

Prednosti kod prijave za ovaj posao su vam također:
- Iskustvo u dizajniranju web/mobilnih aplikacija (no nije uvjet)
- Poznavanje iOS i Android design guidelinesa
- 'Mobile first' pristup vam nije nepoznanica
- Ako ste fan Nere na Facebooku

OBLIK ZAPOSLENJA
Uz opciju full-time zaposlenja, na ovu poziciju mogu se javiti i studenti, uz opciju tzv. rada uz studij gdje radite tjedno 30ak sati.

ŠTO OBAVEZNO TREBA POSLATI?
Obavezno trebate poslati link na svoj portfolio radova. Tu preferiramo digitalne radove, web stranice, mobilne aplikacije i slično.
Ako toga nemate - pošaljite što imate, a što pokazuje vašu kreativnost kao dizajnera.
Mi vjerujem da, ako ste talentirani dizajner, možete u kratkom vremenu postati dobar screen designer, te ako nam se svidite - spremni smo raditi s vama dok to ne postanete.

Mjesto rada, plaća i radno vrijeme?
Mjesto rada je Zagreb, Infinumov ured u Andrije Žaje 10, na 1min udaljenosti od Magazinske kleti.

Plaća ovisi o vašem iskustvu i znanju i u rangu je tržišnih uvjeta. Ako dolazite s faksa, radit ćete na probnom roku neko vrijeme.
Radno vrijeme je 8 sati dnevno, subote se ne rade. Nema fiksnog vremena kad morate doći na posao, ovisno kako se dogovorite s ostatkom teama.

Obzirom da vam ne želimo lagati - ovo gore je službeni setup. Postoje situacije (tzv. opsadna stanja) kad se mora neki projekt izbaciti na vrijeme, i tada se radi više, potrebno je nekad odraditi nešto od doma i slično.

To ne znači da će vas itko izrabljivati, nego jednostavno da će se nekad dogoditi trenuci kad će biti potreban neki dodatni trud van 8h dnevno.

Podaci zaposlenika

Računalna znanja: Photoshop i sl.

Ako vam ovo gore sve zvuči ok, prijave se putem formulara na Infinumovim stranicama. Rok za prijavu je dok ne popunimo poziciju.