Oglas

Senior Android developer

Opis radnog mjesta
Ako dođete u Infinum na poziciju Senior Android developera, bavit ćete se razvojem Android aplikacija te voditi team od nekoliko Android developera.

Uglavnom to znači da ćete:
- razvijati Android aplikacija gdje će se od vas očekivati da rješavate ozbiljne i izazovne probleme
- komunicirati s klijentima, s dizajnerima i s drugim ljudima u firmi
- razvijati proizvode
- unaprijeđivati procese u Android teamu
- educirati druge članove Android teama o najnovijim i najboljim tehnikama razvoja Android aplikacija

Uvjeti
Tražimo nekoga tko:
- ima minimalno 2 godine full-time iskustva razvoja Android aplikacija
- ima minimalno 3 godine radnog iskustva razvoja softvera
- može demonstrirati portfolio profesionalnih razvijenih Android aplikacija koje je razvio sam ili bio važan čimbenik u razvoju istih

Mjesto rada, plaća i radno vrijeme?
Mjesto rada je Zagreb, Infinumov ured u Andrije Žaje 10, na 1min udaljenosti od Magazinske kleti.

Plaća ovisi o vašem iskustvu i znanju i u rangu je tržišnih uvjeta. Ako dolazite s faksa, radit ćete na probnom roku neko vrijeme.

Radno vrijeme je 8 sati dnevno, subote se ne rade. Nema fiksnog vremena kad morate doći na posao, ovisno kako se dogovorite s ostatkom teama.

Obzirom da vam ne želimo lagati - ovo gore je službeni setup. Postoje situacije (tzv. opsadna stanja) kad se mora neki projekt izbaciti na vrijeme, i tada se radi više, potrebno je nekad odraditi nešto od doma i slično.

To ne znači da će vas itko izrabljivati, nego jednostavno da će se nekad dogoditi trenuci kad će biti potreban neki dodatni trud van 8h dnevno.

Podaci zaposlenika

Iskustvo: 3+ godine
Računalna znanja: Android

Ako vam ovo gore sve zvuči ok, prijave se putem formulara na Infinumovim stranicama. Rok za prijavu je dok ne popunimo poziciju.