Oglas

Senior Java developer

Vestigo d.o.o. je hrvatska tvrtka specijalizirana za razvoj i implementaciju aplikacijskih rješenja za banke, kartične centre i financijske institucije na Java EE tehnologiji.
Zbog širenja poslovanja tražimo iskusnog djelatnika za radno mjesto software arhitekt u našem Framework Development & Technology Research odjelu.

Opis posla i odgovornosti:
- dizajn i implementacija Java EE aplikacija u skladu s načelima objektno-orijentiranog dizajna i servisno-orijentirane arhitekture (SOA)
- poznavanje i korištenje Java patterns & best practices u svakodnevnom radu
- konfiguracija Java EE aplikacija za rad u aplikacijskim serverima
- rješavanje problema i drugih tehničkih izazova u razvojnim, testnim i produkcijskim okruženjima u Vestigu i kod korisnika
- podrška razvojnom timu i našim korisnicima
- sudjelovanje u proof of concept aktivnostima, prototyping i beta programima
- kontinuirano usavršavanje, usvajanje novih tehnologija i primjena u svakodnevnom radu

Uvjeti:
- napredno znanje Java programskog jezika
- osnovno znanje o relacijskim bazama podataka
- želja za usvajanjem novih znanja i vještina
- odlično poznavanje engleskog jezika u pismu i govoru
- pouzdanost, odgovornost i proaktivnost
- spremnost na timski rad i poticanje suradnje
- samostalnost i kreativnost u radu
- profesionalno ophođenje s korisnicima

Poželjno:
- iskustvo u radu s Java EE komponentama (EJB, Servlets, itd.)
- iskustvo u izradi WEB aplikacija
- iskustvo u radu s aplikacijskim serverima
- iskustvo u radu s Web servisima

Nudimo:
- rad u dinamičnom okruženju mladih stručnjaka
- rad s najnovijim tehnologijama i na velikim projektima
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
- kontinuirano praćenje uspješnosti i nagrađivanje u skladu s učinkom i doprinosom

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VSS
Iskustvo: 1+ godina
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: OOP, Java EE

Kontakt podaci

Prijave slati na posao@vestigo.hr do 23.07.2013.