Telegra

Oglas

Technical Writer

Telegra d.o.o. iz Svete Nedelje traži Technical Writera u timu za razvoj softvera na području inteligentnih transportnih sustava (ITS). Telegra je hrvatska firma koja svoja HW i SW rješenja za efikasno upravljanje prometnim sustavima isporučuje širom svijeta, od Evrope i Bliskog istoka do Azije i Amerike i jedan je od tehnoloških lidera na tom području, koristeći najnovije .NET tehnologije u razvoju SW koji zadovoljava potrebe naših klijenata.

Opis radnog mjesta
Pisanje i održavanje korisničkih uputstava (user manuala) za sve SW proizvode koji čine Telegrinu topXview Platformu za upravljanje inteligentnim transportnim sustavima.

Uvjeti:
- odlično poznavanje engleskog jezika
- odlične sposobnosti i sklonost ka pismenom izražavanju (na engleskom jeziku)
- dobro poznavanje osnova računalne tehnologije te sposobnost za brzo i učinkovito savladavanje načina rada različitih aplikacija
- završen tehnički fakultet IT smjera je plus, ali nikako nije preduvjet!
- prijašnje radno iskustvo na poslovima slične vrste je plus, ali također nije preduvjet (u obzir za razmatranje dolaze i studenti pri kraju studija s dva-tri mjeseca do diplome)

Nudimo:
- odlične financijske uvjete
- rad u mladom, dinamičnom i ambicioznom timu

Lokacija rada: Sveta Nedjelja

Podaci zaposlenika

Strani jezici: engleski
Računalna znanja: Napredno znanje rada na računalu

Prijave s uključenim životopisom i kratkom molbom poslati do 15.05.2013. na adresu zvonimir.vanjak@telegra-europe.com