Oglas

Senior Java developer

O tvrtki
Neos je vodeća tvrtka u izgradnji skladišta podataka i projektiranju informacijskih sustava prema specifičnim potrebama korisnika, uglavnom u Oracle, Java i srodnim tehnologijama.

Pokretačka snaga Neosa su stručno vođeni timovi mladih, kreativnih ljudi kojima se kroz svaki projekt pružaju prilike učenja, obrazovanja i napredovanja. Gotovo svi djelatnici posjeduju Oracle osobne certifikate, a osim konzultantskih i developerskih usluga, nerijetko su i predavači na Oracle Universityju.

Opis posla
Tražimo Senior Java developera za rad na zanimljivim i perspektivnim projektima sa klijentima koji su vodeći u svojim područjima poslovanja.

Radno mjesto podrazumijeva razvoj i implementaciju svih aplikacijskih slojeva, dizajniranje softvera, poznavanje standardne dizajnerske prakse te razvojnih metodologija.

Isto tako očekuje se spremnost na zahtjevan i timski rad, uz puno mogućnosti za vlastito unapređenje.

Uvjeti
Idealan kandidat je osoba koja ima visoku razinu tehnološkog znanja vezanog za Java EE sustave , te visoki stupanj samostalnosti u radu.

Prednosti pri odabiru:
- minimalno 5 godine iskustva u radu sa Java EE tehologijama
- napredno poznavanje principa objektnog programiranja i design pattern-a
- iskustvo u razvoju web aplikacija, posebno u Java EE okolini
- znanje SQL-a
- znanje JPA
- znanje HTML 5.0, jQuery-a
- poznavanje nekog od alata za build i dependency management
- rad na složenim poslovnim aplikacijama u svim fazama razvoja
- sklonost timskom radu

Poželjno
- iskustvo u projektiranju sustava baziranih na JavaEE 6 i/ili Spring platformi (EJB3.1, JMS, Hibernate)
- poznavanje ADF-a

Nudimo:
Ukoliko ste visoko motivirani i spremni pokazati i dokazati raspon vaših vještina i znanja, NEOS ima pravu radnu okolinu za vas. Osim što ćete raditi na super zanimljivim projektima sa visokostručnim kolegama, također dobivate:
- službeni mobitel
- prijenosno računalo
- kontinuiranu edukaciju

Lokacija rada: Zagreb

Podaci zaposlenika

Stručna sprema: VSS
Strani jezici: engleski
Računalna znanja: Java EE
Vozačka dozvola: B

Kontakt podaci

Prijave slati na ivana.ciric@neos.hr do 11.07.2013.