Oznaka vijesti: informatička natjecanja

Hrvatski srednjoškolci odlični 4. u jakoj konkurenciji Grand Prix of China

Hrvatski srednjoškolci odlični 4. u jakoj konkurenciji Grand Prix of China | Edukacija i događanja | rep.hr

Hrvatski srednjoškolci Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić osvojili su četvrto mjesto na ruskom natjecanju Grand Prix of China.

XV. gimnazija bila je domaćin tri hrvatske informatičke olimpijade tijekom tri protekla dana.

Dorijan Lendvaj osmi na japanskom natjecanju

Dorijan Lendvaj osmi na japanskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr

Hrvatski informatički olimpijac Dorijan Lendvaj osvojio je osmo mjesto na japanskom natjecanju AtCoder Regular Contest 117.

XV. gimnazija ponovno dominirala na državnom natjecanju iz informatike

XV. gimnazija ponovno dominirala na državnom natjecanju iz informatike | Edukacija i događanja | rep.hr

Zagrebačka XV. gimnazija ponovno je dominirala na državnom natjecanju iz informatike održanom od 12. do 14. travnja 2021. godine.

Nikola Dmitrović novi je ravnatelj XV. gimnazije

Nikola Dmitrović novi je ravnatelj XV. gimnazije | Karijere | rep.hr

Nikola Dmitrović, profesor informatike kojeg je rep.hr često navodio kao jednog od najzaslužnijih za uspjehe srednjoškolaca na informatičkim natjecanjima, novi je ravnatelj zagrebačke XV. gimnazije.

Dva Hrvata među top 50 na Toptalovom JavaScript Coding Challengeu

Dva Hrvata među top 50 na Toptalovom JavaScript Coding Challengeu | Edukacija i događanja | rep.hr

Dva Hrvata plasirala su se u top 50 natjecatelja na Toptalovom JavaScript Coding Challengeu na kojem je uvjerljivu pobjedu ostvario Gruzijac Irakli Khomeriki.

Novi uspjeh Lendvaja i Pavića na moskovskom natjecanju

Novi uspjeh Lendvaja i Pavića na moskovskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj osvojio je drugo, a Patrik Pavić sedmo mjesto na Međunarodnoj olimijadi Metropola - online natjecanju koje se inače održava u Moskvi.

Dorijan Lendvaj prvi na rumunjskom natjecanju

Dorijan Lendvaj prvi na rumunjskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj i Patrik Pavić osvojili su zlatne medalje na natjecanju Romanian Master of Informatics, pri čemu je Lendvaj osvojio apsolutno prvo mjesto na natjecanju.

36.491 učenika rješavalo je zadatke na najmasovnijem informatičkom natjecanju

36.491 učenika rješavalo je zadatke na najmasovnijem informatičkom natjecanju | Internet | rep.hr

36.491 učenika osnovnih škola sudjelovalo je prije par dana na natjecanju Dabar - najmasovnijem informatičkom natjecanju u Hrvatskoj.

Hrvatski informatičari nastavljaju s uspjesima - 17. na Grand Prixu Sibira

Hrvatski informatičari nastavljaju s uspjesima - 17. na Grand Prixu Sibira | Edukacija i događanja | rep.hr

Ekipa Zagreb Oblutci u kojoj su nastupili Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić osvojila je 17. mjesto na Grand Prixu Sibira - jednom od pet natjecanja koja se održavaju u sklopu XXI otvorenog kupa E.V. Pankratiev.