Oznaka vijesti: Dorijan Lendvaj

Samo Poljaci bolji od zagrebačkih studenata na programerskom natjecanju u Ljubljani | Edukacija i događanja | rep.hr

Patrik Pavić, Krešimir Nežmah i Dorijan Lendvaj osvojili su srebro na srednjeeuropskom regionalnom studentskom natjecanju iz programiranja - CERC 2023.

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi i na natjecanju hrvatskih studenata

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi i na natjecanju hrvatskih studenata | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić pobijedili su na natjecanju timova studenata informatičata hrvatskih sveučilišta održanom u nedjelju.

Pavić, Lendvaj i Nežmah izvrsni na Universal Cupu

Pavić, Lendvaj i Nežmah izvrsni na Universal Cupu | Edukacija i događanja | rep.hr

Studenti Patrik Pavić, Dorijan Lendvaj i Krešimir Nežmah osvojili su 17. mjesto na programerskom natjecanju Universal Cup.

Izvrsno drugo mjesto hrvatskih studenata na programerskom natjecanju u Poljskoj

Izvrsno drugo mjesto hrvatskih studenata na programerskom natjecanju u Poljskoj | Edukacija i događanja | rep.hr

Patrik Pavić, Dorijan Lendvaj i Krešimir Nežmah osvojili su izvrsno drugo mjesto na ICPC European Training Campu Powered by Huawei održanom prethodnih dana u Poljskoj.

Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju

Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr Fotogalerija Pavić, Lendaj i Nežmah četvrti na srednjeeuropskom studentskom natjecanju

Studenti Patrik Pavić, Dorijan Lendvaj i Krešimir Nežmah osvojili su četvrto mjesto na informatičkom natjecanju Central European Regional Contest 2022., održanom ovog vikenda u Ljubljani.

Dorijan Lendvaj ostvario najbolji hrvatski rezultat na Codeforces programerskim natjecanjima | Edukacija i događanja | rep.hr

Student Dorijan Lendvaj osvojio je sjajno drugo mjesto na jučerašnjem Codeforces natjecanju, što je najbolji plasman nekog hrvatskog natjecatelja na tom svjetskom natjecanju.

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi na natjecanju hrvatskih studenata

Lendvaj, Nežmah i Pavić prvi na natjecanju hrvatskih studenata | Edukacija i događanja | rep.hr

Tim u sastavu Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić osvojio je prvo mjesto na natjecanju timova studenata informatičara hrvatskih sveučilišta.

Lendvaj i Pavić zlatni i na svjetskoj olimpijadi

Lendvaj i Pavić zlatni i na svjetskoj olimpijadi | Edukacija i događanja | rep.hr

Preliminarni rezultati sa svjetske informatičke olimpijade u Indoneziji pokazuju kako su Dorijan Lendvaj i Patrik Pavić osvojili dva zlata.

Hrvatskoj dva zlata na Srednjeeuropskoj olimpijadi

Hrvatskoj dva zlata na Srednjeeuropskoj olimpijadi | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj i Patrik Pavić osvojili su prvo i treće mjesto na Srednjeeuropskoj olimpijadi iz informatike upravo održanoj u Varaždinu.

Hrvatskoj reprezentaciji pet medalja na matematičkoj olimpijadi

Hrvatskoj reprezentaciji pet medalja na matematičkoj olimpijadi | Edukacija i događanja | rep.hr

Hrvatska šestoročlana reprezentacija osvojila je jedno srebro i četiri bronce na 63. međunarodnoj matematičkoj olimpijadi održanoj od 6. do 16. srpnja 2022. godine u Oslu.