Oznaka vijesti: Dorijan Lendvaj

IOI 2021: Hrvatskoj dva zlata, srebro i bronca

IOI 2021: Hrvatskoj dva zlata, srebro i bronca | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj i Patrik Pavić osvojili su zlato, Vito Anić srebro, a Krešimir Nežmah broncu na ovogodišnjoj informatičkoj olimpijadi.

Izabrani članovi hrvatske informatičke reprezentacije

Izabrani članovi hrvatske informatičke reprezentacije | Edukacija i događanja | rep.hr

Učenici XV. gimnazije Patrik Pavić, Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Vito Anić predstavljat će Hrvatsku na informatičkim olimpijadama u 2021. godini.

Hrvatski srednjoškolci odlični 4. u jakoj konkurenciji Grand Prix of China

Hrvatski srednjoškolci odlični 4. u jakoj konkurenciji Grand Prix of China | Edukacija i događanja | rep.hr

Hrvatski srednjoškolci Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić osvojili su četvrto mjesto na ruskom natjecanju Grand Prix of China.

XV. gimnazija bila je domaćin tri hrvatske informatičke olimpijade tijekom tri protekla dana.

Dorijan Lendvaj osmi na japanskom natjecanju

Dorijan Lendvaj osmi na japanskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr

Hrvatski informatički olimpijac Dorijan Lendvaj osvojio je osmo mjesto na japanskom natjecanju AtCoder Regular Contest 117.

XV. gimnazija ponovno dominirala na državnom natjecanju iz informatike

XV. gimnazija ponovno dominirala na državnom natjecanju iz informatike | Edukacija i događanja | rep.hr

Zagrebačka XV. gimnazija ponovno je dominirala na državnom natjecanju iz informatike održanom od 12. do 14. travnja 2021. godine.

Novi uspjeh Lendvaja i Pavića na moskovskom natjecanju

Novi uspjeh Lendvaja i Pavića na moskovskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj osvojio je drugo, a Patrik Pavić sedmo mjesto na Međunarodnoj olimijadi Metropola - online natjecanju koje se inače održava u Moskvi.

Dorijan Lendvaj prvi na rumunjskom natjecanju

Dorijan Lendvaj prvi na rumunjskom natjecanju | Edukacija i događanja | rep.hr

Dorijan Lendvaj i Patrik Pavić osvojili su zlatne medalje na natjecanju Romanian Master of Informatics, pri čemu je Lendvaj osvojio apsolutno prvo mjesto na natjecanju.

Hrvatski informatičari nastavljaju s uspjesima - 17. na Grand Prixu Sibira

Hrvatski informatičari nastavljaju s uspjesima - 17. na Grand Prixu Sibira | Edukacija i događanja | rep.hr

Ekipa Zagreb Oblutci u kojoj su nastupili Dorijan Lendvaj, Krešimir Nežmah i Patrik Pavić osvojila je 17. mjesto na Grand Prixu Sibira - jednom od pet natjecanja koja se održavaju u sklopu XXI otvorenog kupa E.V. Pankratiev.

Odličan plasman hrvatskih informatičara na Codeforces ljestvici

Odličan plasman hrvatskih informatičara na Codeforces ljestvici | Edukacija i događanja | rep.hr

Hrvatski natjecatelji s područja informatike u posljednje vrijeme nižu brojne uspjehe, a jedan od njih je i izvrstan plasman na Codeforces ljestvici.